RU UA
 Пн - Пт: 9.00 – 20.00
 Сб - Вс: 9.00 – 19.00

Відеодвері

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 LIST   LIST 

Дверь Берлін

88 235 грн

Дверь Женева

97 059 грн

Дверь Токіо

97 059 грн

Дверь Верона

102 941 грн

Дверь Лондон

102 941 грн

Особливості вибору вхідних дверей

На сьогоднішній день не складає особливих труднощів придбати практично будь-який виріб, винятком не є і будівельна сфера, яка пропонує досвідченим покупцям велика різноманітність товарів, включаючи вхідні двері .

Широкий діапазон цін, вибір заводів-виготовлювачів і магазинів-посередників привів до виникнення ряду складнощів. Багатьох споживачів хвилює питання про те, як правильно вибрати найбільш підходящу конструкцію. Фахівці виділяють певні базові поняття, ознайомившись з якими, вдасться уникнути найпоширеніших помилок і придбати ідеальні вхідні двері.

якісні характеристики

Кращі вхідні двері повинні володіти наступними параметрами:

- Високий рівень надійності для захисту від фізичного та інтелектуального злому.

- Наявність складного замкового механізму і посиленої конструкції всієї системи;

- Відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості;

- Привабливий зовнішній вигляд, гармонійність з внутрішнім і зовнішнім дизайном;

- Наявність гарантій від виробника;

- Можливість здійснення контролю за зовнішньою територією, за допомогою вічка, вікна або спеціальних пристроїв відео-спостереження.

В інтернет-магазині « Центр Дверей » представлено широкий асортимент сучасних дверних конструкцій і фурнітури від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Завдяки детальної консультації наших досвідчених менеджерів, вибрати і купити вподобаний виріб не складе труднощів. Крім того, бригада монтажників допоможе доставити продукцію в квартиру і встановити, беручи до уваги особливості розташування дверного отвору.

Рекомендуємо звернути увагу на новинку в сфері виробів для забезпечення надійного захисту майна - відеодвері. Даним терміном називають сталеві конструкції, оснащені вбудованою системою, що складається з відеодомофона і декількох камер спостереження. Такий девайс надає можливість не тільки переговорити з відвідувачем, але і відобразити його з різних ракурсів, а також зберегти отримані зображення в пам'яті пристрою.

Двері, обладнана за останнім словом техніки, може управлятися дистанційно, завдяки наявності електромеханічного замка. Крім вхідний конструкції, такими елементами можуть оснащуватися двері в тамбур або на вулицю.

Здійснення комплексного підходу, з урахуванням всіх побажань замовника, забезпечення високого рівня комфорту і максимальної надійності, гарантує виконання самих строгих вимог до безпеки житла і особистої безпеки. Вхідні двері від компанії «Центр Дверей» зробить Ваш будинок справжньою неприступною фортецею.

Загружается...