RU UA
 Пн - Пт: 9.00 – 20.00
 Сб - Вс: 9.00 – 19.00

Відеодвері

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 LIST   LIST 

Дверь Берлін

88 235 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Дверь Женева

97 059 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Дверь Токіо

97 059 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Дверь Верона

102 941 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Дверь Лондон

102 941 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Дверь Дзеркало

102 941 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Особливості вибору вхідних дверей

На сьогоднішній день не складає особливих труднощів придбати практично будь-який виріб, винятком не є і будівельна сфера, яка пропонує досвідченим покупцям велика різноманітність товарів, включаючи вхідні двері .

Широкий діапазон цін, вибір заводів-виготовлювачів і магазинів-посередників привів до виникнення ряду складнощів. Багатьох споживачів хвилює питання про те, як правильно вибрати найбільш підходящу конструкцію. Фахівці виділяють певні базові поняття, ознайомившись з якими, вдасться уникнути найпоширеніших помилок і придбати ідеальні вхідні двері.

якісні характеристики

Кращі вхідні двері повинні володіти наступними параметрами:

- Високий рівень надійності для захисту від фізичного та інтелектуального злому.

- Наявність складного замкового механізму і посиленої конструкції всієї системи;

- Відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості;

- Привабливий зовнішній вигляд, гармонійність з внутрішнім і зовнішнім дизайном;

- Наявність гарантій від виробника;

- Можливість здійснення контролю за зовнішньою територією, за допомогою вічка, вікна або спеціальних пристроїв відео-спостереження.

В інтернет-магазині « Центр Дверей » представлено широкий асортимент сучасних дверних конструкцій і фурнітури від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Завдяки детальної консультації наших досвідчених менеджерів, вибрати і купити вподобаний виріб не складе труднощів. Крім того, бригада монтажників допоможе доставити продукцію в квартиру і встановити, беручи до уваги особливості розташування дверного отвору.

Рекомендуємо звернути увагу на новинку в сфері виробів для забезпечення надійного захисту майна - відеодвері. Даним терміном називають сталеві конструкції, оснащені вбудованою системою, що складається з відеодомофона і декількох камер спостереження. Такий девайс надає можливість не тільки переговорити з відвідувачем, але і відобразити його з різних ракурсів, а також зберегти отримані зображення в пам'яті пристрою.

Двері, обладнана за останнім словом техніки, може управлятися дистанційно, завдяки наявності електромеханічного замка. Крім вхідний конструкції, такими елементами можуть оснащуватися двері в тамбур або на вулицю.

Здійснення комплексного підходу, з урахуванням всіх побажань замовника, забезпечення високого рівня комфорту і максимальної надійності, гарантує виконання самих строгих вимог до безпеки житла і особистої безпеки. Вхідні двері від компанії «Центр Дверей» зробить Ваш будинок справжньою неприступною фортецею.

Загружается...