Підлога

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 LIST   LIST 

Якісні покриття для підлоги в Києві

Підлогове покриття кардинально впливає як на зовнішній вигляд приміщення, так і на зручність його експлуатації. І якщо раніше вибирати не було з чого, то на сучасному ринку асортимент товару більш ніж достатній для того, щоб задовольнити найвимогливіших покупців. Серед цього розмаїття є безліч натуральних і штучних матеріалів за різними цінами. Незважаючи на технічний прогрес і якість сучасних штучних матеріалів, перевага віддається все ж натуральному, екологічно безпечного сировини.

Вибір підлогового покриття для будинку

Найпопулярнішими видами підлогових покриттів для житлових приміщень є:

Довгий термін служби, екологічність і привабливий зовнішній вигляд - головні причини популярності дерев'яних підлогових покриттів. Ще одним значущим перевагою є можливість облаштувати приміщення практично в будь-якому стилі.

Масивна дошка виготовляється з цільної деревини. Завдяки різним технологіям обробки поверхня її може бути гладкою або шорсткою і мати різні відтінки. Термін служби такого підлогового покриття залежить від товщини дошки і породи деревини і досягає 75 років. Підлога з масивної дошки можна шліфувати до 7 разів, заново покриваючи маслом або лаком, і, за бажанням, змінюючи його відтінок. Ціна такого статі буде високою, але це виправдано високими якісними характеристиками масивної дошки.

Паркетна дошка - більш доступне за ціною підлогове покриття з натуральної деревини. Виготовляється вона з трьох шарів деревини, верхній з яких може бути виконаний з дорогих екзотичних порід дерева, а підстава - з сосни. За тривалістю служби така підлога поступається масивній дошці, а й ціна його нижче. Укладання паркетної дошки можна здійснювати самостійно і, якщо товщина верхнього шару дозволяє, можна також шліфувати поверхню для додання їй нового виду. Вартість матеріалу залежить від породи дерева, з якого виготовлений верхній шар, а також від його товщини.

Ламінат є найбільш поширеним видом з недорогих підлогових покриттів. Виготовлений він з ламінованої плити, яка, в свою чергу, виготовляється з деревного волокна, спресованого в умовах високого тиску і температури. Ламінат, як і паркетна дошка, має шарувату структуру. Він складається з нижнього захисного, основного, декоративного та верхнього захисного шарів. Декоративний шар може мати малюнок, що імітує деревину або натуральний камінь. Ламіновані підлогові покриття поділяють на кілька класів міцності, кожен з яких має свій показник вологостійкості і термін служби.

Хочете покриття для підлоги купити в Києві?

У століття сучасних технологій продаж підлогових покриттів і інших товарів для будинку здійснюється як в стаціонарних магазинах, так і через інтернет. Незважаючи на зручність покупок в режимі онлайн, багато покупців вважають за краще побачити товар своїми очима і оцінити його стан перед тим, як зробити покупку. Мережа салонів «Центр дверей» в Києві пропонує вам широкий вибір підлогових покриттів, від доступних до елітних, вироблених кращими європейськими компаніями. Ви можете зробити вибір як відвідавши наш стаціонарний магазин, так і не відходячи від комп'ютера - на сторінках нашого сайту.

У магазині « Центр дверей » ви знайдете все - вологостійкий ламінат для коридору і кухні, міцну масивну дошку для вітальні і затишний паркет для спальні і кабінету. Створюйте улюблені інтер'єри разом з нами. Ми знаємо, що таке розкіш.

Загружается...